Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Iowa, Washington, Severní Dakota, Oregon, New York, Wyoming, Texas, Severní Karolína, Delaware, Nevada, Nebraska, Jižní Karolína, Arizona, Connecticut, Kansas, Nové Mexiko, Idaho, Oklahoma, Havaj, Maryland, Virginie, Vermont, Michigan, New Jersey, Utah, Ohio atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Moudra, myšlenky, motta, bonmoty, výroky, přísloví, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, motta, bonmoty, výroky, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Tapety na PC ke stažení, internet, Stručný slovník pojmů a termínů, Narozeninová přání a přáníčka, Online vánoční magazín, pro dospělé, Super online kvízy, Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, URL, multimédia, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače, Webové online hry zdarma, F, Přáníčka k svátku, Nejhranější online testy a kvízy, Obrázky na plochu počítače, weby, Australská vlajka, M, zeměpis, cestování

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, kterak editovat, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat soubory následujících typů: dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, internet a web, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: zábava, Online testy a kvízy zdarma, pro děti, China, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Význam slova Popelec, tipy, Vlajky států USA, Pozadí na tablet, linky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, historie, školství, umělci, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, politika, záliby, psychologie, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, mytologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, rodinné vztahy, sport, státní správa, věda, lékařství, žurnalisté a novináři atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O důchodcích, Vtipné hádanky, O mužích, Vtipy o Bohu, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O manželství, O ženách, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O zvířátkách apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, osobnosti, křesťanství, sport, umělci, psychologie, národnost, žurnalisté a novináři, záliby, fikce a fantasy, vlastnosti, věda, zločin a právo, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, státní správa, filozofie atd.

Klíčová slova: V, odkaz, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Kostky, Vlajky měst a obcí České republiky, M, Online životopisy, biografie slavných osobností, Pozadí na plochu monitoru, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky na PC, odkazy

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, historie, školství, umělci, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, politika, záliby, psychologie, filozofie, profese a zaměstnání, křesťanství, mytologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, rodinné vztahy, sport, státní správa, věda, lékařství, žurnalisté a novináři atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Máj, Nežijící, Komik, Manýrismus, New Jersey Devils, Rock ‚n‘ Roll, Boston Bruins, Rétorika, Trenérka, Textařka, Malíř, Francie, Egypt, Filozof, Pittsburgh Penguins, Náboženství, Prezident USA, První republika, Prezident, Miliardáři, New York Rangers, Renesance, Miliardář, Orlík, Itálie, Esejista, Dramatik, Slováci, Překladatel, Prezidenti USA, Žhavé výstřely, Císař, Hejtmani, Česká královna, Florida Panthers, Maršál apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Super online hry zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, webovky, Seznam zkratek a akronymů, Grunge rock music, Dopravní značky, humor, Obrázky, kliparty, školství, zadarmo, V, Omalovánky pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Snímek na památku: A teď mě vyfoť na té skále.

Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Další odkazy:

Naše tipy
Státní vlajky zemí světa
Partnerské weby
Bridge
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky měst Pardubického kraje
Tipy na zajímavé weby
Real Madrid CF sepak bola
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.