Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Omalovánky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Oblíkačky, Adventury, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Akční gamesky, Hry s koňmi, Deskovky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, firmy a společnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, měny, fyzikální jednotky apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: zadarmo, hyperlinky, Vlajky amerických států USA, V, Dárky, Superhry a hry online zdarma, Online životopisy, biografie, Kliparty pro dokumenty, Obrázek sněhuláka, pro dospělé, internetové stránky, Databáze osobností Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník

Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o doktorech, O Windows, O ženách, O důchodcích, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky ze života apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat následující typy souborů: obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, online html5 hry, Vaření a smažení, Adventury, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:kuriozity, Skvělé hry online zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, volný čas, Panamská vlajka, Vlajky států obrázků, cestování, multimédia, Vánoční přání hodně dárků, Super online kvízy, školství, Dopravní značení

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako lékařství, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, sport, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, vlastnosti, státní správa, mytologie, národnost, záliby, politici, filozofie, politika, zločin a právo, žurnalisté a novináři, psychologie, školství, profese a zaměstnání, umělci atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury, Bojové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Logické hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, linky, Montenegro, doporučujeme, Online hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Visačka na dárky, webovky, Superhry a hry online zdarma, info, F

Bonmoty, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, aforismy, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, hlášky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, hlášky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o ženách, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, inspirace pro volný čas

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak importovat, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Karetní hry, Střílečky, Logické hry, Akční hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Pro dívky, Animace, Relaxační hry a tak dále.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na PC, Dopravní značení, Sněhová vločka, Stručný slovník pojmů a termínů, zajímavosti, M, Novoročenka, odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Pozadí na tablet

Bonmoty, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, myšlenky, přísloví, moudra, aforismy, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, hlášky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, přísloví, výroky, hlášky, moudrosti, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o ženách, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, politika, nemoce, hardware, kultura, náboženství a křesťanství, software, rostliny, internet, sport, cestování, školství, materiály, chemie, bankovnictví, latina, různé, příroda, matematika, psychologie, lékařství a medicína, fyzika, technika, nástroje atd.

PC tapety pro Windows - wallpapery do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC tapety pro Windows. jsou vhodná pro ultrabook, monitor, notebook, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, displej, mobil, PC, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 95, Slackware, BlackBerry OS, Linux Mint, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows NT, Mac, Windows XP, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, tenisté a tenistky, fantasy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, Formule 1, free wallpapers, fraktály, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 1920x1080 Full HD, 750x1334, 1280x800, 1080x1920, 1200x1920, 1024x768, 360x720, 1280x768, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 800x1280, 1600x900, 768x1024, 1920x1280, 412x846, 1366x1024 atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Ftipy, frky, fóry, fórky, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, fóry, fórky, vtipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O Windows, Frky ze života, O škole, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: počítače, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Seznam souborových přípon, zábava, Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí, URL, weby, Online biografie, životopisy osobností, Seznam vlajek měst České republiky, zeměpis, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna vs. šampon: Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Naše tipy
Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Slova vánočních písní
Tipy na zajímavé weby
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy
Kasína
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.