Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Nejlepší online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Postřehové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Strategie, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry a tak dále.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, vlastnosti, záliby, profese a zaměstnání, mytologie, umělci, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, psychologie, školství, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, osobnosti, státní správa, žurnalisté a novináři, filozofie, herectví, herci a herečky, historie, poruchy, sport atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Online životopisy, biografie, linky, URL, FC Barcelona, humor, webovky, pro děti, Download music, mp3, movies, videos, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, V

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, hudební zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, měny, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Keywords:zadarmo, webové stránky, Vlajky států USA, Nejlepší zeměpisné kvízy, Ježíšek, školství, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam přípon a koncovek souborů, Texty přáníček k svátku podle jmen, Slovník pojmů Co je to?, V, V

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, Oddechové, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, Střílečky a podobně.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: odkazy, zeměpis, Adventní magazín, Arsenal F.C., PC pozadí pro Windows, Vlajky států USA, Webové online hry zdarma, Poker na internetu, V, Obrázky na PC ke stažení, Webové online testy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak importovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory apod.

Vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O manželství, O Windows, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, ženy a dívky, osobnosti a lidé, muži, náboženství, ptáci, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, jídlo a nápoje, zvířata, stavby, smajlíci a emotikony, láska, věda, dopravní prostředky, halloween, přístroje, Vánoce a Advent, hudba, hmyz, zelenina, rostliny atd.

Aforismy, rčení, hlášky, bonmoty, úsloví, přísloví, motta

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, hlášky, bonmoty, úsloví, přísloví, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Vtípky, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, vtipné texty, ftipy, kameňáky, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vrah, Ekonom, Generalissimus, Podnikatelé, Skladatel, Němci, Starověký Egypt, Američané, Československo, Poprava, Prezidenti, Orlík, Fotograf, Lord, Prezidenti USA, Antropolog, Washington Capitals, Imitátor, Zpěvačka, Pop, ČSSD, Charta 77, Protektorát, První republika, KHL, Český slavík, Slováci, Vládce, Sochař, Hudebnice, Historik, New Jersey Devils, Slovenští prezidenti, Životopis, Faraon, Zpěvák apod.

Klíčová slova: počítače, tipy, Obrázky na plochu PC, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, zajímavosti, výukové pomůcky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, volný čas, Super online flash hry, Adventní magazín

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, jak převést, jak importovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, komprimace dat, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory apod.

Vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, O manželství, O Windows, O škole, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Delaware, Kansas, Maryland, New Hampshire, Severní Karolína, Michigan, Colorado, Arizona, New Jersey, New York, Iowa, Rhode Island, Washington, Mississippi, Georgie, Utah, Idaho, Florida, Kalifornie, Missouri, Jižní Karolína, Ohio, Jižní Dakota, Louisiana, Nebraska, Severní Dakota atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, frky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, vtipné texty, kameňáky, ftipy, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Somálcích, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o policajtech apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Obrázky na PC, Přehled formátů souborů, Obrázky a kliparty zdarma, Dopravní značení, zdarma, Nejznámější vánoční koledy, multimédia, Super free web games zdarma, Přehled státních vlajek států světa, kuriozity, info, Dopravní značky, Hra stavění sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Zkažený vzduch?: Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Naše tipy
Novoročenka
Doporučené odkazy
Elektronické obrázkové vánoční přáníčko zdarma ke stažení
Partnerské weby
Liverpool F.C.
Tipy na zajímavé weby
Online obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.