Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Adventní magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Lindt, Rostliny, Vánoční ozdoby, Cesmína, Sněhová vločka, Papírový vánoční stromek, Košíčky, Omalovánky, Sám doma, Koledy, Křesťanství, Tichá noc, Adventní věnec, Linux, Rumové řezy, Osvětlení do oken, Jesličky, Papírové ozdoby, Adventní svícen, Pozadí, Keramický adventní věnec, Borovice, Vosí hnízda, Láska nebeská, PF, Text, Ježíšek, K Tisku, Adventní neděle, Vánoční koule, Drážďany apod.

Informace, internet, počítače, hry

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, pro děti, Vlajky jednotlivých států USA, zdroje informací, Obrázky na plochu jídlo, Prapory českých měst, hyperlinky, weby, Omalovánky pro děti online, tipy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, internet

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, stavby, auta, muži, věda, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, ptáci, přístroje, jídlo a nápoje, hudba, zelenina, náboženství, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, mapy, láska atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Bojové gamesy a tak podobně.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, Nej hry online, Kliparty pro Office, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Přehled zkratek a akronymů, Státní prapory zemí světa, Tapety na plochu PC, World countries flags, multimédia, Superhry a hry online zdarma, webovky

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Strategie, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Závodní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Střílečky, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Náš tip, internet, počítače, hry

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Bonmoty, rčení, úsloví, moudrosti, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných, Bonmoty, rčení, úsloví, moudrosti, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o smrti, moudra o dětech od různých známých osobností.

Klíčová slova: V, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Fernando Torres, počítače, volný čas, Nejlepší hry pro dívky, Co je to Romulus Remus?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Adventní magazín, B, doporučujeme

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro ultrabook, phablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, notebook, tablet, PC, mobilní telefon, smartphone, monitor a pro operační systémy Android, Windows XP, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 7, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Fedora. Wallpapery na plochu PC z kategorií Formule 1, nature - příroda, květiny, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, zvířata. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 1152x1920, 1920x1440, 854x480, 1080x1920, 320x568, 1024x600, 1536x2560, HD 1280x720, 375x667, 1600x900, 1600x1200, 1600x2560, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600 atd.

Vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, psychologie, osobnosti, herectví, herci a herečky, přezdívky, státní správa, sport, vlastnosti, mytologie, historie, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, politika, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství, školství atd.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Strategie, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Animace, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Logické hry a tak dále.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, Habsburkové, Závodník, Český slavík, Stoletá válka, Hokejisté, Prezident USA, Podnikatel, Vůdce, Vládce, Poslanci, Kladno, Francie, Exilový prezident, Voják, HIV pozitivní, Historik, New Jersey Devils, Rock ‚n‘ Roll, Francouz, Prezidenti USA, Avangard Omsk, Sochař, Dallas Stars, Žijící, Skladatel, Právník, Lord, Zlatý slavík, Brno, Upálen, Komunista, Slováci, Pop, Vražedkyně, Slovák apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zdarma, Tapety na plochu PC, Obrázek Servírka, Online životopisy, biografie slavných osobností, č, Superhry a hry online zdarma, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro ultrabook, phablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, notebook, tablet, PC, mobilní telefon, smartphone, monitor a pro operační systémy Android, Windows XP, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows NT, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 7, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Fedora. Wallpapery na plochu PC z kategorií Formule 1, nature - příroda, květiny, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, zvířata. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 1152x1920, 1920x1440, 854x480, 1080x1920, 320x568, 1024x600, 1536x2560, HD 1280x720, 375x667, 1600x900, 1600x1200, 1600x2560, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600 atd.

Vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipy, fóry, frky, fórky, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, sport, fyzika, nástroje, hardware, příroda, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, různé, jídlo, český jazyk, nápoje, školství, literatura, rostliny, materiály, cestování, účetnictví, politika, psychologie, latina, počítače, chemie, software atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví, motta, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, úsloví, hlášky, přísloví, motta, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o smutku, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: Dopravní značky, Vlajky spojených států amerických, Superhry a hry online zdarma, výukové pomůcky, V, Tara Reid, B, Stručný encyklopedický slovník, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní prapory zemí světa, odkazy, internetové stránky, Oman,

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

A teď mě vyfoť na té skále.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Baccarat card game
Partnerské weby
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Online vánoční skládačka
Naše tipy
Obrázky ke stažení na plochu
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.