Partnerské weby, volný čas a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, profese a zaměstnání, historie, herectví, herci a herečky, školství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, lékařství, psychologie, politika, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, filozofie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, křesťanství, osobnosti, přezdívky, rodinné vztahy atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak převést, jak importovat, jak přehrát, jak spustit následující typy souborů: koncovky souborů, hudební audio soubory, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: info, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tipy na vánoční dárky, zadarmo, odkaz, A, Slova vánoční koledy S chudými pastýři, zábava, Webové online hry zdarma, zdroje informací, Seznam zkratek a akronymů

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, ptáci, hmyz, Vánoce a Advent, symboly, květiny, osobnosti a lidé, ovoce, dopravní prostředky, rostliny, nápoje, auta, mapy, muži, přístroje, ženy a dívky, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, stavby, náboženství, halloween, nástroje a přístroje, věda atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Keywords:zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Free game online hry, č, Vánoční cukroví linecká kolečka, Přehled formátů souborů, Vlajky států USA, Super online kvízy, Jak vypadá jmelí?, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Full HD tapety na PC

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, filozofie, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, národnost, politici, herectví, herci a herečky, historie, státní správa, fikce a fantasy, zločin a právo, vlastnosti, věda, záliby, školství, poruchy, rodinné vztahy, přezdívky, profese a zaměstnání, politika, osobnosti, lékařství, mytologie atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro phablet, monitor, tablet, počítač, notebook, PC, displej, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Microsoft Windows 8, Windows 7, Linux Ubuntu, OSX, Red Hat Linux, Windows Me, Windows 2000, Android, Windows NT. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: fantasy, fraktály, nature - příroda, Formule 1, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 360x640, 800x600, 1600x1200, HD 1280x720, 1280x720, 854x480, 1440x900, 4800x1200, Full HD 1080x1920, 375x812, 1920x1440, 1152x864, 1366x1024, 1024x768, 1080x1800, 2160x3840 atd.

Síť, volný čas a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: účetnictví, lékařství a medicína, český jazyk, literatura, chemie, hardware, věda, matematika, politika, materiály, nápoje, školství, latina, ekonomie a ekonomika, filozofie, rostliny, kultura, příroda, nástroje, sport, stavebnictví, software, zločin a právo, jídlo atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, písma, fonty, šablony dokumentů, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Cristiano Ronaldo, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční web, Silvestrovský ohňostroj, Vánoční magazín, počítače, Online životopisy, biografie slavných osobností, humor

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Logické hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Závody aut a tak dále.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: křesťané a svatí, herci a herečky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympiáda, Slovenští prezidenti, Hudba, První republika, Miliardáři, Teolog, Kladno, Hudebnice, Normalizace, Francie, Kněz, Faraon, Poprava, Orlík, Básníci, Architekt, Vrah, NHL, Husité, Dabérka, Žhavé výstřely, Avangard Omsk, Historik, Ekonom, Obchodník, Sochař, Imitátor, Královna, Dallas Stars, Ital, Miliardář, Renesance, Herečka, Itálie, Florida Panthers, Podnikatelé apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Dopravní značení, Státní prapory zemí světa, doporučujeme, Sara Shimada, Super online hry zdarma, URL, Nejlepší hry pro dívky, Adventní koleda, V, A, Obrázky na PC ke stažení

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Logické hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Závody aut a tak dále.

Informace, volný čas a zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, ultrabook, notebook, phablet, smartphone, monitor, tablet, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Java ME, Windows 10, OSX, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 98, Mac, Windows NT, FreeBSD, SUSE Linux, Linux Ubuntu. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, zvířata, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, wallpapery, auta, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, jídlo a nápoje, letadla, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, noční města, operační systémy, Windows, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 2048x1080, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1366x1024, 375x667, 412x846, 1024x600, 360x720, 1440x960, 2560x1440, 640x480, 360x760, 1600x2560, 360x640, 1152x768 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, geocaching, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, firmy a společnosti, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: linky, zajímavosti, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Póquer online, Hry pro nejmenší online, Wallpapers na plochu PC, F, pro děti, Vlajky měst a obcí České republiky, webové stránky, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Onlinepoker über das Internet gespielt wird
Naše tipy
Mesin slot
Zajímavé internetové odkazy
Descarga de música
Doporučené odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.