Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kameňáky, fórky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fórky, anekdoty, ftipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O důchodcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, O mužích, Vtipy o policajtech, O škole, O Chucku Norrisovi, O ženách, O manželství, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, geocaching, okresy České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, země EU, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . Mj. na webu naleznete Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Karetní hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Hry pro dívky online, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, volný čas, Onlinovky - online hry, Online vánoční webzine, kuriozity, Hry pro nejmenší online, Pozadí na plochu monitoru, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, PC tapety pro Windows, Databáze osobností Kdo je to?

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: dokumenty, obrazy disků, grafiku, video soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Informace, počítače a internet

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Keywords:Životopisy osobností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Ilustrační obrázky, internet, Anonymní proxy server, Nejhranější online hry zdarma, humor, webovky, Regiony Francie, pro dospělé, zdarma, Free game online hry

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Náš tip, počítače a internet

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nemoce, lékařství a medicína, nástroje, software, literatura, filozofie, nápoje, cestování, různé, náboženství a křesťanství, hardware, kultura, ekonomie a ekonomika, politika, počítače, materiály, chemie, matematika, latina, bankovnictví, sport, příroda, školství, rostliny atd.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Striezelmarkt, bezlepkové cukroví, Zdraví, Historické ozdoby, Stromeček, Dia, Milka, Vánoční pozadí, Kavkazská jedle, Schleich, Rostliny, Vídeň, Blahopřání, Rumové řezy, Václavské náměstí, Jedle, Vánoční tapety, Pro děti, Přáníčko, Kapr, Vánoční dekorace, Silvestr, K Vytištění, Slámový adventní věnec, Alkoholový kalendář, Obrazovka, PF, Keramický adventní věnec, Ohňostroj, Jesličky apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: info, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Wayne Rooney, odkazy, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Chelsea Football Club, F, Nej hry online, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, F

Hlášky, moudra, rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, moudra, rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zdraví, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o víře od různých známých osobností.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, počítač, mobil, monitor, smartphone, ultrabook, PC, tablet, displej, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, Mac, Windows 10, Android, Linux Mint, Linux Xubuntu, OSX, Windows 98, FreeBSD, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, voda a bubliny, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, wallpapery, letadla, květiny, kytky, noční města, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, 1280x854, 1366x1024, HD 1280x720, 750x1334, 393x786, 768x1024, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 360x760, 2048x1536, 2048x1080, 1024x600 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Síť, počítače a internet

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. vhodné pro počítač, smartphone, obrazovka počítače, monitor, mobil, tablet, mobilní telefon, displej, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Linux Mint, Slackware, Windows NT, Windows Me, Linux Fedora, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 10, Mac, Windows 95, Linux Xubuntu. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, motorky, zvířata, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, Formule 1, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 2048x1080, 1920x1080, 3200x1800, 1366x1024, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 640x480, 393x786, 800x1280, 1024x768, 1680x1050, 1920x1440, 2560x1920, 1536x2048 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, sport, hudba, ptáci, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, květiny, láska, stavby, zelenina, osobnosti a lidé, přístroje, mapy, dopravní prostředky, ženy a dívky, auta, muži, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, zvířata, věda, halloween, náboženství atd.

Klíčová slova: URL, ú, výukové pomůcky, Free software, odkaz, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajka Tuvalu, Dopravní značení, zeměpis, pro děti

Hlášky, moudra, rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, moudra, rčení, myšlenky, moudrosti, výroky, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zdraví, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o víře od různých známých osobností.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, počítač, mobil, monitor, smartphone, ultrabook, PC, tablet, displej, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows NT, Mac, Windows 10, Android, Linux Mint, Linux Xubuntu, OSX, Windows 98, FreeBSD, macOS. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, voda a bubliny, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, wallpapery, letadla, květiny, kytky, noční města, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, 1280x854, 1366x1024, HD 1280x720, 750x1334, 393x786, 768x1024, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 360x760, 2048x1536, 2048x1080, 1024x600 atd.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, multimédia, Webové online testy zdarma, webové stránky, Black Jack, zábava, weby, Online geografické testy zdarma bez registrace, linky, Databáze osobností Kdo je to?, K, Přání k narození dítěte,

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Naše tipy
Best web page
Zajímavé internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Tipy na zajímavé weby
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.