Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, geocaching, úřady a ministerstva, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, New Jersey, Illinois, Kalifornie, Washington, New York, Kentucky, Tennessee, Virginie, Delaware, Arkansas, Arizona, Severní Karolína, Louisiana, Connecticut, New Hampshire, Minnesota, Havaj, Alabama, Pensylvánie, Iowa, Colorado, Jižní Karolína, Mississippi, Wyoming, Montana atd.

Klíčová slova: F, Dopravní značení, webové stránky, URL, Vánoční svíčky, H, Tapety na PC, pro děti, Chelsea Football Club, Biografie známých osobností, Hry pro dívky online, odkaz, Obrázky a kliparty zdarma

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, černý humor, ftipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, černý humor, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, černý humor, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Klasické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Strategie a podobně.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Slovník pojmů Co je to?, Pozadí s vlajkami na plochu, kuriozity, Webové online hry zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Co jsou to roráty?, počítače, K, Online hry zdarma

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, technika, zábava, informace

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, weby, Online testy zdarma bez registrace, Poker online card game, Online hry pro děti zdarma, Seznam vlajek amerických států, cestování, Ať Ježíšek vám dá hodně dárků, Dopravní značení, tipy, Online hry zdarma, Prapory všech zemí světa

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, týmy NHL, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, státy usa, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, mezinárodní organizace, země EU, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: filozofie, křesťanství, politici, národnost, poruchy, žurnalisté a novináři, lékařství, osobnosti, sport, psychologie, fikce a fantasy, přezdívky, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, záliby, věda, státní správa, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Vánoční obrázky na PC, Seznam vlajek měst České republiky, V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Omaha hold em poker, zadarmo, pro dospělé, výukové pomůcky

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Náš tip, technika, zábava, informace

Hlášky, úsloví, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Hlášky, úsloví, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví, výroky, z kategorií citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štěstí, Košíčky, Vánoční svíčky, Nový rok, Papírové ozdoby, Adventní neděle, Kinder, Vánoční tapety, Film, Perníčky, Plocha, Recepty, Santa, Vánoční kaktus, Atmosféra, Adventní věnec, Silvestr, Windows, Osvětlení, Jesličky, K Vytištění, Koledy, Jídlo, bezlepkové cukroví, Kavkazská jedle, SMS, Keramický adventní věnec, Jezulátko, Cesmína, Přáníčko, Vánoční svícen apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Režisér, Prezident USA, Závodník, Zpěvačky, Prezidenti ČR, Historik, Pop, Lord, Český slavík, Malíř, Masový vrah, Egypt, Rock ‚n‘ Roll, Druhá světová válka, Královna, Prezident, Kladno, Svatý, Císař, Válka, New Jersey Devils, AIDS, Němci, Kancléř, Sochař, Producent, Spisovatel, Pedagog, Čech, Podnikatelé, Miliardář, Čeští králové, Starověký Egypt, Poslanci, Mim apod.

Klíčová slova: internet, humor, webovky, zdroje informací, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Kasino, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online životopisy, biografie, Super online flash hry, zeměpis, info, Online adventní magazín, Obrázek červené vajíčko,

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční přání
Tipy na zajímavé weby
Vánoční svícen
Doporučené odkazy
Online hra Santa na saních
Partnerské weby
Sněhová vločka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.