Zajímavé odkazy, cestování, hry a informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Oddechové, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Členské země americké federace, Obrázky zdarma, info, Omalovánka Santa se sobem, Online adventní magazín, Webové html5 hry zdarma, odkazy, Mesin slot, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, doporučujeme, školství

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Náš tip, cestování, hry a informace

Vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, vtipné texty, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, černý humor, židovské anekdoty, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Oddechové, Závodní a podobně.

Keywords:weby, Nejlepší online hry zdarma, pro dospělé, Přehled souborových přípon, FarmVille social network browser game, Pozadí na plochu počítače, Online testy zdarma, Nej hry online, Poker en ligne online sur Internet, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značky, počítače

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, státy usa, politické strany a hnutí, geocaching, týmy NHL, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Síť, cestování, hry a informace

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: zábava, výukové pomůcky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, HTML5 Videojuego de navegador, hyperlinky, Pozadí na plochu PC, internet, Kde koupit levné letenky?, Vlajky amerických států USA, tipy, M, odkaz

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, národnost, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, vlastnosti, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, státní správa, politici, historie, podnikání a podnikatelé, filozofie, školství, politika, sport, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, věda, lékařství atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Životopisy osobností, Nejhranější online hry zdarma, Recepty na nepečené vánoční cukroví, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webovky, F, Veselé Vánoce všem, Full HD tapety na PC, zeměpis, multimédia

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, národnost, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, vlastnosti, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, státní správa, politici, historie, podnikání a podnikatelé, filozofie, školství, politika, sport, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, věda, lékařství atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Informace, cestování, hry a informace

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Relaxační hry, Závody aut, Pro dívky, Střílečky, Hry pro děti, Akční hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Logické hry, Postřehové hry, Animace, Brutální krvavé hry a tak dále.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Ftipy, fóry, vtípky, černý humor, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, vtípky, černý humor, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Windows, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Omalovánky, Střílecí hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Adventury, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Hannah Montana, online html5 hry apod.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online vánoční magazín, zadarmo, Obrázky vlajek států světa, cestování, Vlajka Africké unie, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Dopravní značení, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Vánoční obrázky ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Rande na slepo: Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Blondýna jedoucí v Peugeotu bručí nad splasklou pneumatikou: "Neřádi mi dali u té pumpy zkažený vzduch."

Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Póquer online
Zajímavé internetové odkazy
Co je to GFE?
Partnerské weby
Obrázky ke stažení na plochu
Naše tipy
Santa se sobem
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.