Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Ftipy, fóry, frky, černý humor, anekdoty, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, fóry, frky, černý humor, anekdoty, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, černý humor, vtipné básničky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Klasické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky a podobně.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, psychologie, profese a zaměstnání, křesťanství, podnikání a podnikatelé, školství, filozofie, zločin a právo, umělci, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, sport, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, fikce a fantasy, státní správa, mytologie, osobnosti atd.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Kliparty pro Office, Wallpapers na plochu počítače, internet, Bayern Monachium klub piłkarski, Seznam vlajek amerických států, Přehled zkratek a akronymů, volný čas, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Super free web games zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Přehled souborových přípon, odkaz

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, přezdívky, poruchy, umělci, filozofie, politici, lékařství, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, školství, politika, státní správa, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, sport atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Informace pro děti i dospělé

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit následující typy souborů: hudební audio soubory, grafiku, spustitelné soubory, internet a web, dokumenty, komprimace dat, obrazy disků, video soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Sportovní hry, Závody aut, Bojové hry, Pro dívky, Animace, Strategie, Hry pro děti, Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Keywords:Dopravní značky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky zdarma, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, F, kuriozity, cestování, Canada Flag, humor, odkazy, pro dospělé

Full HD pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. vhodné pro mobilní telefon, displej, notebook, phablet, ultrabook, smartphone, tablet, mobil, PC, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 95, Chrome OS, macOS, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 2000, Java ME, Linux Fedora, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows Me. Pozadí na tablet z kategorií 3D a Abstraktní, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje, auta, noční města, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, wallpapery, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 1280x960, 1920x1280, 360x640, 1440x960, 1366x1024, 1680x1050, 1280x768, 2048x1080, 640x480, 768x1024, 1600x900, 2048x1536, 1024x768, 1536x2048, 1080x1800, 1536x2560 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Síť pro děti i dospělé

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtmani, Američan, Dallas Stars, Producent, Ministři, Lord, Vojevůdce, Teolog, Brno, Sochař, Prezidenti, Ministr, Obchodník, New Jersey Devils, Romantismus, Olympijský vítěz, Atentát, Manýrismus, Herec, Prezidenti USA, Kladno, Český slavík, Poslanci, Kancléř, Češi, Masový vrah, Architekt, Pedagog, Překladatel, Miliardář, Žijící, Mluvčí, New York Rangers, Vojáci, Habsburkové, Maršál apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, bankovnictví, kultura, zkratky, český jazyk, lékařství a medicína, zločin a právo, náboženství a křesťanství, účetnictví, filozofie, jídlo, počítače, školství, ekonomie a ekonomika, fyzika, stavebnictví, nemoce, nástroje, politika, cestování, matematika, nápoje, software, latina atd.

Klíčová slova: URL, zábava, Webové online testy zdarma, Cristiano Ronaldo sepak bola, tipy, Obrázky vlajek měst ČR, M, Otevřený formát, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, doporučujeme, hyperlinky, Vlajky států USA

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Myšlenky, moudra, výroky, bonmoty, rčení, přísloví, úsloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, výroky, bonmoty, rčení, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o smrti od různých známých osobností.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, mobilní telefon, smartphone, displej, notebook, PC, mobil, ultrabook, tablet, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 7, Windows XP, Windows 2000, Java ME, OSX, Windows Me, Chrome OS, FreeBSD, Windows 98, Android. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: letadla, psi a štěňátka, hudební tapety, motorky, motocykly, rostliny, noční města, příroda, krajina, květiny, kytky, wallpapery, dopravní prostředky, auta, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, zvířata, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1024x768, 1536x864, 1080x1800, 360x760, 2048x1080, 1600x1200, 375x667, 375x812, 1152x864, 1280x854, 768x1024, 1600x900, 1280x768, Full HD 1080x1920, 360x720, 320x568 atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hry pro nejmenší online, Full HD pozadí na PC, Vlajka Barbadosu, webové stránky, Dopravní značky, Online vánoční webzine, Pozadí na plochu monitoru, Online vánoční magazín, zadarmo, K

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobil, počítač, tablet, phablet, notebook, monitor, smartphone, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy OSX, SUSE Linux, Linux Mint, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows Me, Windows XP, Windows 95, Chrome OS, Windows 7, Android. Wallpapery do mobilu z kategorií Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, free wallpapers, zvířata, oceán, moře, pláže, květiny, vesmír, kosmos, fraktály, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, Formule 1, velkoměsta a noční život, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 2560x1600, 1152x1920, 320x568, 1080x1920, 640x480, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1920x1280, 1024x600, 2160x3840, 360x640, 2048x1080, 1800x1440, 1920x1440 atd.

Wallpapers na plochu počítače - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro PC, počítač, tablet, displej, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, monitor, phablet, notebook, mobil a pro operační systémy SUSE Linux, Windows NT, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, macOS, Red Hat Linux, Windows 98. Wallpapers na zdarma PC ke stažení z kategorií motorky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fantasy, Formule 1, armáda, válka, zbraně, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, flóra, stromy, nature - příroda, free wallpapers, zvířata. Dostupná rozlišení jsou širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 360x720, 1080x1800, 1280x800, 1920x1080, 1024x768, 1600x900, 800x1280, 1680x1050, 1800x1440, 1152x1920, 393x786, 800x600, HD 1280x720, 1440x2560 atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, počítače, výukové pomůcky, internetové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Philippines, Nejlepší online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, Obrázky na PC zdarma ke stažení, zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, Flags of the world countries,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Naše tipy
Přání k narozeninám
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu psi
Partnerské weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.