Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Deskovky, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Logické hry apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pittsburgh Penguins, Čeští králové, Olympijský vítěz, Pedagog, Vůdce, Hokej, Nežijící, Básník, Florida Panthers, Žhavé výstřely, Hokejisté, Kladno, Zpěvák, Rakousko-Uhersko, Maršál, Obchodník, Prezidenti, Olympijští vítězové, Avangard Omsk, Rakušan, Právník, Prezidenti USA, Poslanci, Zpěvačka, Vládce, Český slavík, Dallas Stars, Skladatel, Druhá světová válka, Náboženství, Egypt, Exilový prezident, Hejtmani, Závodník, Charta 77, Herečka apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Hry pro kluky, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Brittany Murphy, weby, tipy, Hry pro kluky, Isla Fisher, Stručný encyklopedický slovník, Státní prapory, Online vánoční webzine, V

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Myšlenky, moudra, aforismy, bonmoty, výroky, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, aforismy, bonmoty, výroky, hlášky, přísloví, . Naleznete zde citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Keywords:Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, kuriozity, Sexy Maria Šarapovová, Ilustrační obrázky, Vlajky států a zemí světa, Tapety na PC, Proxy server, Americké federální vlajky, Vlajky jednotlivých států USA, Slovník pojmů Co je to?

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: obrazy disků, konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, hudební audio soubory, dokumenty, systémové soubory apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií různé, ekonomie a ekonomika, materiály, fyzika, latina, bankovnictví, jídlo, chemie, počítače, software, technika, kultura, nástroje, literatura, cestování, náboženství a křesťanství, nemoce, příroda, rostliny, sport, stavebnictví, matematika, český jazyk, hardware atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Obrázky zdarma, V, Wallpapers na plochu květiny, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webovky, zábava, Tapety se zvířaty na plochu PC, Nejlepší hry pro dívky, Seznam přípon a koncovek souborů, info, A

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, záliby, historie, sport, věda, přezdívky, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, rodinné vztahy, umělci, lékařství, profese a zaměstnání, psychologie, politici, státní správa, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, školství atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace, inspirace pro volný čas

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Papírový vánoční stromek, Přáníčko, Vánoční světýlka, Tiskárna, Tapeta, Film, Dárky, Zima, Husarské knoflíky, Pastýř, Sám doma, Kinder, Obrazovka, Linecká kolečka, Koleda, Vánoční trhy, Adventní neděle, Řetězy, Monitor, Vánoční kaktus, K Tisku, Adventní kalendář, Televize, Adventní věnec, Filmy, Košíčky, Vídeňský punč, Dia, Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Samolepky apod.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: hyperlinky, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Charlize Theron, webové stránky, Online hry pro děti zdarma, internet, Mandy Moore, Nejlepší školní testy a kvízy, Životopisy slavných osobností, Městské a obecní prapory obcí ČR

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, záliby, historie, sport, věda, přezdívky, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, zločin a právo, rodinné vztahy, umělci, lékařství, profese a zaměstnání, psychologie, politici, státní správa, mytologie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, školství atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, poslední věty před smrtí apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: zdarma, Onlinovky zdarma, odkaz, Obrázky na PC zdarma ke stažení, A, Obrázek Policistka, školství, internetové stránky, doporučujeme, pro dospělé, Online adventní magazín, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Nicole Kidman
Naše tipy na užitečné weby
Countries and flags
Doporučené odkazy
Manchester United FC
Odkazy na zajímavé weby
Vlajky států Blízkého východu
Linky na partnerské weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Historie a použití omalovánek v USA

Děkujeme vám za vaši návštěvu.