Naše tipy, cestování, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, poruchy, národnost, státní správa, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, historie, mytologie, psychologie, nadpřirozené osoby, křesťanství, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, fikce a fantasy, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, filozofie, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, umělci, profese a zaměstnání atd.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Písnička, Nový rok, Plocha, Papírový vánoční stromek, Pro děti, Vánoční filmy, Jmenovka, Schleich, Ježíš Kristus, Tisk, Vinná klobása, Bůh, Obrazovka, Adventní kalendář, Ostrava, Šišky, Advent, Historické ozdoby, Adventní svícen, Mrazík, Drážďany, Vánoční stromek, Vánoční tapety, Stromeček, Francouzsky, Láska nebeská, Anděl, Vídeňský punč, Omalovánky, Osvětlení do oken, Korálky apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Klíčová slova: multimédia, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Přání k narozeninám, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky k svátku, obrázková přání, zajímavosti, Dopravní značení, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, R

Nejlepší hry pro dívky

Doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak exportovat soubory z následujících kategorií: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Online testy zdarma, odkazy, Vánoční magazín, Julia Roberts, zábava, Obrázky vlajek měst ČR, V, Obrázky k vybarvení, V, M, doporučujeme

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pokrmy, Adventní věnec, Jmelí, Smrk, Tablet, Vánoční stromeček, Ohňostroj, Vídeňský punč, Pozadí, Přáníčko, Samolepky, Tapeta, Vánoční světýlka, Jingle Bells, Text, Betlém, Vánoční prostírání, Francouzsky, Vánoční kaktus, Plzeň, Dia, Vánoční svíčky, Píseň, Atmosféra, Vánoční svařák, Blahopřání, Štóla, Omalovánky, Schleich, Kavkazská jedle, Historické ozdoby apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Missouri, Severní Karolína, Aljaška, Louisiana, Connecticut, Iowa, Idaho, Nebraska, Georgie, Wyoming, Maryland, Arizona, Oklahoma, New Jersey, Pensylvánie, Oregon, Utah, Massachusetts, Jižní Dakota, Alabama, Rhode Island, Maine, Minnesota, Florida, Virginie atd.

Klíčová slova: Nej hry online, internet, Pozadí na PC, Tapety na plochu zvířata, Online vánoční magazín, humor, zdroje informací, Sexy Winona Ryder, zadarmo, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Počítačové tapety pro Windows, Dopravní značky

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, okresy České republiky, týmy NHL apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: weby, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky amerických států USA, Luis Suárez uruguayský fotbalista, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, pro děti, Pozadí na PC auta, Super online kvízy, počítače, zdarma

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, politické strany a hnutí, geocaching, okresy České republiky, týmy NHL apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Informace, cestování, počítače a internet

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Wallpapers na plochu PC - tapety do mobilu

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu PC. vhodné pro smartphone, PC, počítač, phablet, mobilní telefon, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, displej, monitor, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Mac, Windows 95, Chrome OS, Slackware, Windows XP, Windows 10, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Lubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, rostliny, motorky, motocykly, auta, zvířata, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, příroda, krajina, hudební tapety, noční města, adventní a vánoční tapety, wallpapery, psi a štěňátka. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 1680x1050, 1600x1200, 1536x2560, 375x812, hi res 2560x1920, 1024x600, 1920x1280, 800x1280, 360x640, 768x1024, 1600x900, 360x720, 1800x1440, 1024x768, 1536x2048 atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: odkaz, výukové pomůcky, Vlajky států a zemí světa, školství, Obrázky a kliparty zdarma, Estonia, volný čas, Seznam státních vlajek, info, Slovník pojmů Co je to?, tipy, Wallpapers na plochu PC, Iran, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Úspory a spoření
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky k vybarvení zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Odkazy na zajímavé weby
Modelky a celebrity
Doporučené internetové odkazy
Tapety rally na plochu PC
Zajímavé webové stránky
Mila Kunis

Děkujeme vám za vaši návštěvu.