Partnerské weby, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Síť, důležité informace

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Farmářské hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Logické hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Střílecí hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Oblíkačky, Akční gamesky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, technika, politika, lékařství a medicína, chemie, zkratky, sport, matematika, nástroje, školství, internet, příroda, materiály, latina, náboženství a křesťanství, jídlo, kultura, zločin a právo, český jazyk, bankovnictví, psychologie, hardware, počítače, nápoje atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, webové stránky, F, R, Tapety na plochu rostliny, Pozadí na tablet, Dopravní značky, Online adventní magazín, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, odkaz, Přehled formátů souborů, volný čas, Slovník pojmů Co je to?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Nejhranější hry online

Doporučujeme nejhranější hry online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Strategie, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní a podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, doporučujeme, zajímavosti, zdarma, Omalovánky zdarma ke stažení, V, Hry pro nejmenší online, Super online kvízy, Omalovánky pro děti online, Nejhranější hry online, Biografie slavných osobností, Přehled zkratek a akronymů

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Závody aut, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Bojové hry, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Akční hry, Postřehové hry, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Internet, síť, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Frky, kameňáky, vtipy, černý humor, anekdoty, fórky

Zkuste vypnout! Frky, kameňáky, vtipy, černý humor, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Slovácích, O mužích, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Somálcích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, Vtipné hádanky, O ženách apod.

Klíčová slova: webovky, Americké federální vlajky, Nejhranější online testy a kvízy, Milla Jovovich, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky států a zemí světa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tapety, pozadí, wallpapers, weby, hyperlinky, Super online kvízy, výukové pomůcky

Pozadí na tablet - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na tablet. můžete využít v PC, obrazovka počítače, notebook, phablet, ultrabook, smartphone, displej, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Chrome OS, BlackBerry OS, Java ME, macOS, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, budovy a stavby, auta, květiny, kytky, hudební tapety, voda a bubliny, noční města, letadla, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, rostliny. Vyberte si rozměr z 854x480, 1536x2048, 1440x960, 2048x1536, 1152x768, 1600x1200, 1280x1024, 768x1024, 1080x1800, 360x640, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1280x768, 1152x1920, 393x786 atd.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, mobil, notebook, PC, ultrabook, displej, tablet, smartphone, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Lubuntu, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows 8, Windows NT, Java ME, Windows 10, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Chrome OS, Windows 7. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, wallpapery, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, auta, sportovní pozadí, noční města, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1920x1440, 1680x1050, 360x640, 2560x1440, 2560x2048, HD 1280x720, 800x1280, 320x568, 750x1334, 1440x960, 1152x864, 1600x900, 800x600, 1152x1920 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, důležité informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zpěvačky, Rock ‚n‘ Roll, Obchodník, Československo, Hokej, Vládce, HIV pozitivní, Textař, Vojáci, Zavražděn, Válka, Rakousko-Uhersko, Žijící, Generalissimus, Kancléř, Nežijící, Mluvčí, Esejista, Habsburkové, Fotograf, Normalizace, Country, Pop, KHL, Masový vrah, Nobelova cena, Vrah, Manýrismus, Faraon, Poslanec, Překladatel, Zpěvačka, Dabérka, Závodník, Upálen, Romantismus apod.

Fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, kameňáky, anekdoty, vtipy, fórky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné hádanky, frky o zvířatech, murphyho zákony, černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: cestování, V, zadarmo, Vtipy, Vlajky amerických států USA, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro kluky, Wayne Rooney, internetové stránky, Online hry zdarma, info

Pozadí na tablet - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na tablet. můžete využít v PC, obrazovka počítače, notebook, phablet, ultrabook, smartphone, displej, mobilní telefon, monitor, mobil, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Linux Mint, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Chrome OS, BlackBerry OS, Java ME, macOS, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, zvířata, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, budovy a stavby, auta, květiny, kytky, hudební tapety, voda a bubliny, noční města, letadla, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, rostliny. Vyberte si rozměr z 854x480, 1536x2048, 1440x960, 2048x1536, 1152x768, 1600x1200, 1280x1024, 768x1024, 1080x1800, 360x640, 640x480, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1280x768, 1152x1920, 393x786 atd.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, mobil, notebook, PC, ultrabook, displej, tablet, smartphone, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Lubuntu, Windows Server 2012, Android, Microsoft Windows 8, Windows NT, Java ME, Windows 10, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Chrome OS, Windows 7. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, wallpapery, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, auta, sportovní pozadí, noční města, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně. Dostupné rozměry 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1920x1440, 1680x1050, 360x640, 2560x1440, 2560x2048, HD 1280x720, 800x1280, 320x568, 750x1334, 1440x960, 1152x864, 1600x900, 800x600, 1152x1920 atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace, důležité informace

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Státní prapory států světa, Prapory regionů a království, Webové html5 hry zdarma, Online biografie, životopisy osobností, R, Country flags, linky, Full HD tapety na PC zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro děti, školství, zdroje informací, Flagi państw świata, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Flags of the world countries
Odkazy na zajímavé weby
Obrázky krásných sexy žen.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Dubai city
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Nicole Kidman
Tipy na Partnerské weby
Póquer juego de apuestas

Děkujeme vám za vaši návštěvu.