Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Pro dívky, Velikonoční hry, Karetní, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie a podobně.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, humor, zdarma, školství, Flags of the world, Obrázky na PC ke stažení, linky, Online vánoční webzine, Lady Gaga, hyperlinky, A, odkaz, Online geografické testy zdarma bez registrace

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ekonom, Rakušan, Herec, Washington Capitals, Básníci, Právník, Gymnasté, Hejtmani, Hudebnice, Prezident, Itálie, Komunisté, Továrník, Textařka, New York Rangers, Zlatý slavík, Husité, Ministr zahraničí, Atentát, Miliardář, Vražedkyně, Kladno, Prezident USA, Charta 77, Esejista, Voják, Vojevůdce, Nežijící, Vládce, Poslanci, Archivář, Čech, Němci, Avangard Omsk, Prezidenti ČR, Slováci apod.

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Postřehové hry, Adventury, Pro dívky, Relaxační hry, Závody aut, Logické hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Akční hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Síť, všeobecné informace zdarma

Wallpapers na plochu počítače - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. lze použít v monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, počítač, phablet, ultrabook, displej, notebook, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Windows 7, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows Me, Red Hat Linux, Linux Mint, FreeBSD, Mac, Linux Fedora. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: auta, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, letadla, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, zvířata, operační systémy, Windows, voda a bubliny, příroda, krajina, hudební tapety, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, noční města, dopravní prostředky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety. Dostupné velikosti jsou 800x600, 2048x1536, 1600x900, 854x480, 375x667, 1536x864, 360x720, 1920x1440, 412x846, 1024x768, 2048x1080, 768x1024, 1280x1024, 1600x2560, 2560x2048, 1440x960 atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, smajlíci a emotikony, symboly, věda, mapy, ovoce, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, nápoje, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, láska, květiny, Vánoce a Advent, zelenina, přístroje, hudba, rostliny, ženy a dívky, hmyz, muži atd.

Keywords:F, multimédia, Kliparty zdarma ke stažení, F, Wallpapers na plochu květiny, Obrázky zdarma, Vlajky amerických států USA, odkazy, Anastacia, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Normalizace, New Jersey Devils, Hejtmani, ČSSD, Poslanci, Mim, Mluvčí, Masový vrah, Právník, Malíř, Trest smrti, New York Rangers, Hudba, Teolog, Česká královna, Textařka, Slovák, HIV pozitivní, Faraon, Slovenští prezidenti, Slováci, Sci-fi, Brno, Archivář, Sebevražda, Philadelphia Flyers, Habsburkové, Žijící, Ministři, Filozof, Ministr zahraničí, Egypt, Hokej, Královna, Atentát, Herec apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, profese a zaměstnání, mytologie, záliby, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, politici, osobnosti, psychologie, národnost, lékařství, žurnalisté a novináři, vlastnosti, nadpřirozené osoby, poruchy, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, historie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Logické hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Sportovní hry, Pro dívky, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Adventury, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Životopisy slavných osobností, weby, Luis Suárez, zábava, internetové stránky, tipy, History of travel, Online testy zdarma, Obrázky vlajek států světa, Online hry pro děti zdarma, Státní vlaječky, prapory

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Fóry, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor apod.

Moudra, výroky, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví

Slavné citáty, Moudra, výroky, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o smrti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o člověku od různých známých osobností.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vánoční web - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vídeň, Vánoční svařák, Striezelmarkt, Jesličky, Obrazovka, Linux, Husarské knoflíky, Strom, Vánoční ozdoby, Svíčky, K Vytisknutí, Blahopřání, Písnička, Vánoční ubrusy, Atmosféra, Rumové řezy, Jmenovky, Dia, Nový rok, Televize, Adventní kalendář, Vánoční punč, Kapr, Křesťanství, Vánoční světýlka, Vánoční hvězda, Štěstí, Pozadí, Vánoční pozadí, Tablet, Vánoční stromeček apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Frky, anekdoty, fórky, vtípky, fóry, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, anekdoty, fórky, vtípky, fóry, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné hádanky apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Staré hry online, Vánoční web, Stručný slovník pojmů a termínů, Gratulace a přání, Seznam souborových přípon, Dopravní značky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky a pozadí na plochu PC, kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdroje informací

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Fóry, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, anekdoty, ftipy, fórky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor apod.

Moudra, výroky, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví

Slavné citáty, Moudra, výroky, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o smrti, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o člověku od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: země EU, hudební zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, politické strany a hnutí, okresy České republiky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky apod.

Full HD pozadí na PC - wallpapery na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. lze použít v tablet, PC, monitor, mobil, ultrabook, phablet, notebook, počítač, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows NT, Windows 10, Microsoft Windows 8, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows Me, Windows XP, macOS. Wallpapery na tablet z kategorií Formule 1, motorky, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, fantasy, zvířata, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, květiny, flóra, stromy, fraktály, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako HD 1280x720, 412x846, 1152x1920, 1536x2048, 854x480, 1280x854, 1920x1080, 2560x2048, 375x667, 640x480, 1920x1080 Full HD, 800x600, 1080x1920, 800x1280, 1600x1200, 1080x1800 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, týmy NHL, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, okresy České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, květiny, osobnosti a lidé, nápoje, ženy a dívky, ovoce, muži, mapy, hudba, nástroje a přístroje, hmyz, přístroje, zelenina, láska, auta, symboly, zvířata, stavby, jídlo a nápoje, ptáci, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny atd.

Klíčová slova: počítače, cestování, webové stránky, zadarmo, webovky, Tapety na plochu stavby, Webové online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Online testy zdarma, zeměpis, Online hry zdarma, výukové pomůcky, Omalovánky pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Náhodný puk zabil v hledišti hokejistovu tchyni. Reprezentační borec se k tragické události vyjádřil slovy: „A kdo říká, že byl náhodný?”

Další odkazy:

Bosnia and Herzegovina
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Historie strategických válečných her
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Palestiny
Odkazy na zajímavé weby
Nejlepší web stránka
Tipy na Partnerské weby
Online poker, karetní hry na Internetu
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Film Avatar 1,2

Děkujeme vám za vaši návštěvu.