Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, jak převést, jak importovat, jak otevřít soubory těchto typů: video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, systémové soubory apod.

Kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, vtípky, fórky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, anekdoty, ftipy, frky, vtípky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky ze života, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O škole, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, státy usa, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, obecné zkratky, země EU, okresy České republiky apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: zajímavosti, Nejlepší online hry zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Vánoční web, Online hry zdarma, Životopisy osobností, Přehled přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Flags of the world, Dopravní značky, odkaz, Vlajky jednotlivých států USA, počítače

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést následující typy souborů: písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, dokumenty, obrazy disků, systémové soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Windows, Pozadí, Vánoční koledy, Kuba, Obrazovka, Umělý vánoční stromek, Drážďany, Šišky, Bramborový salát, Svíčky, Striezelmarkt, Patchwork, Wallpaper, Strom, Vánoční světýlka, Jídlo, Tablet, Sám doma, Schleich, Vosí hnízda, Omalovánky, Vánoční stromek, Vánoční punč, Německy, Štóla, Papírový vánoční stromek, LED svíčky, Nový rok, Jingle Bells, Štědrý večer, Vykrajovátka apod.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:weby, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Zkraťte si čekání na Štědrý večer při hraní vánočního pexesa, školství, Kliparty zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Best web page, volný čas, Prapory regionů a království, cestování

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, stavebnictví, jídlo, software, sport, účetnictví, hardware, nástroje, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, materiály, počítače, zločin a právo, nemoce, školství, filozofie, internet, příroda, lékařství a medicína, věda, technika, psychologie, latina, nápoje atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: linky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, odkazy, Moldova, Dopravní značení, č, Hry pro nejmenší online, Omalovánky zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Obrázky ke stažení, hyperlinky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Karetní, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr, Ekonom, Poslanci, Česká královna, Čech, Malíř, Komunisté, Masový vrah, Textařka, Mluvčí, Prezidenti USA, Upálen, Trest smrti, New Jersey Devils, Československo, Egypt, Husité, Poprava, Architekt, Rakousko-Uhersko, AIDS, Scénárista, Komik, Politik, Žijící, Teolog, Herečka, Ministr zahraničí, Diplomat, Kladno, Vojáci, Zavražděn, Olympijští vítězové, Komunista, ČSSD, Podnikatel apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, země EU, okresy České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, obecné zkratky, firmy a společnosti apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Fóry, vtípky, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtípky, vtipné texty, vtipy, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Windows, O škole, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O důchodcích, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, Vtipy o doktorech, O mužích apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: zábava, Pozadí na PC zdarma ke stažení, F, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, tipy, humor, kuriozity, Vlajka NATO, zdroje informací, doporučujeme, Seznam souborových přípon

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Karetní, Závodní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Logické, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Střílečky a podobně.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ministr, Ekonom, Poslanci, Česká královna, Čech, Malíř, Komunisté, Masový vrah, Textařka, Mluvčí, Prezidenti USA, Upálen, Trest smrti, New Jersey Devils, Československo, Egypt, Husité, Poprava, Architekt, Rakousko-Uhersko, AIDS, Scénárista, Komik, Politik, Žijící, Teolog, Herečka, Ministr zahraničí, Diplomat, Kladno, Vojáci, Zavražděn, Olympijští vítězové, Komunista, ČSSD, Podnikatel apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: internet, Nej hry online, Adventní magazín, pro děti, V, Filmy, filmová kamera, střih, A, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajka Tuvalu, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

Webcam model
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety se zvířaty na plochu PC
Naše tipy na užitečné weby
Manchester United club
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu zbraně
Doporučené odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Odkazy na zajímavé weby
Taylor Swift naked

Děkujeme vám za vaši návštěvu.