Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Oddechové, Sportovní, Vánoční online hry, Střílečky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry a podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Tapety na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, monitor, počítač, displej, mobil, tablet, PC, smartphone, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows XP, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Windows Me, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, dopravní prostředky, auta, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 320x568, 1280x800, 1440x900, 1280x1024, 412x846, 1080x1800, 1600x2560, 1200x1920, 1152x1920, 1152x768, 1536x864, 1152x864, 393x786, 768x1024, 1366x1024 atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Super online kvízy, Obrázky vlajek států světa, webové stránky, Online životopisy, biografie slavných osobností, Sexy Beyoncé Knowles, zdroje informací, hyperlinky, multimédia, Celebrita Kelly Clarkson, Tapety na plochu počítače, výukové pomůcky, počítače, Seznam přípon a koncovek souborů

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Informace, inspirace pro volný čas

Fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, vtipy, anekdoty, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O Windows, O manželství, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o doktorech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Slovácích, O zvířátkách, O ženách apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Keywords:Adventní magazín, školství, internetové stránky, URL, Programování, cyklistika, cestování, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Obrázky, kliparty, Pozadí na PC zdarma ke stažení, MP3 Music download, pro dospělé, internet, Super online kvízy

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, hudební zkratky, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, politické strany a hnutí apod.

Motta, úsloví, výroky, přísloví, moudra, bonmoty, moudrosti

Citáty slavných osobností, Motta, úsloví, výroky, přísloví, moudra, bonmoty, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Síť, inspirace pro volný čas

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: M, Vlajky států USA, Online vánoční magazín, China, Prapory regionů a království, Přehled vlajek USA, zajímavosti, Rulet Roulette, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, kuriozity, Online web Hry zdarma bez registrace

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Country, Češi, Němci, Teolog, Rakousko-Uhersko, Atentát, Brno, Nežijící, Politik, Dallas Stars, Protektorát, Stoletá válka, Mluvčí, Slováci, Slovenští prezidenti, Američané, Miliardář, Exilový prezident, Masový vrah, Ministři, Státník, Esejista, Básníci, Sci-fi, Básník, Renesance, Herečka, Ekonom, Skladatel, Ministr, Královna, Ministr zahraničí, New Jersey Devils, Starověký Egypt, Hudebnice, Hejtman apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: bankovnictví, věda, český jazyk, náboženství a křesťanství, jídlo, příroda, různé, účetnictví, technika, software, nemoce, materiály, školství, zkratky, nástroje, sport, internet, chemie, ekonomie a ekonomika, fyzika, lékařství a medicína, cestování, psychologie, hardware atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijští vítězové, Ministři, Poslanci, Slovenští prezidenti, Obchodník, Čech, Prezident USA, Archivář, NHL, Renesance, Královna, Antropolog, Poprava, Upálen, Žijící, Avangard Omsk, Pop, Nobelova cena, Hokej, Diplomat, Historik, Válka, Atentát, Ital, Hejtmani, Sochař, Angličané, Maršál, Orlík, Dramatik, Nežijící, Gymnasté, Slováci, Malíř, Architekt, Francie apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, linky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Omalovánky zdarma ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, pro děti, volný čas, Obrázek Těhulky, F, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, černý humor, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, poslední věty před smrtí apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: doporučujeme, Dopravní značení, Vlajky států a zemí světa, Seznam zkratek a akronymů, zdarma, Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Webové online hry zdarma, PC pozadí pro Windows, tipy, Lindsay Lohan fotky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Anna Kurnikovová
Curacao
Zajímavé internetové odkazy
Online omalovánky
Fotbalista Thierry Henry
Zajímavé webové stránky
Sexy Sarah Michelle Gellar
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Canada Flag
Doporučené odkazy
Christina Aguilera
Obrázky k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Lionel Messi, argentinischer Fußballspieler
Nigeria

Děkujeme vám za vaši návštěvu.