Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Seznam zkratek a akronymů, zábava, hyperlinky, Lechtivé fotky Penelope Cruz, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, výukové pomůcky, Nicole Kidman, Vlajky měst a obcí České republiky, školství, pro dospělé, kuriozity

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: cestování, různé, nemoce, kultura, stavebnictví, počítače, literatura, politika, psychologie, software, český jazyk, technika, ekonomie a ekonomika, internet, školství, fyzika, filozofie, zkratky, rostliny, chemie, bankovnictví, nástroje, materiály, lékařství a medicína atd.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro ultrabook, phablet, notebook, smartphone, mobil, monitor, PC, mobilní telefon, tablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 10, Windows 98, Java ME, OSX, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Mac, Red Hat Linux, macOS. Full HD pozadí ke stažení z kategorií zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, sportovní pozadí, rostliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, noční města, motorky, motocykly, dopravní prostředky, budovy a stavby, operační systémy, Windows, voda a bubliny, letadla, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 1440x2560, 854x480, 1152x1920, 1152x768, 1152x864, 1800x1440, 1200x1920, 2048x1080, hi res 2560x1920, 2048x1536, 800x1280, 1440x900, 1536x864, 2560x2048, 1920x1200 atd.

Síť, cestování, počítače a internet

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Adventury, Brutální krvavé hry, Logické hry, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Závody aut, Sportovní hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Střílečky, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Fóry, kameňáky, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fóry, kameňáky, ftipy, frky, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O důchodcích, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O škole, O ženách, Frky o tchýních, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o Bohu apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Keywords:zajímavosti, V, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online vánoční webzine, Obrázek Laborantka, tipy, Vlajky měst a obcí České republiky, F, Biografie, životopis Paris Hilton, F, webové stránky, Dopravní značení

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Přísloví, hlášky, myšlenky, bonmoty, úsloví, výroky, moudra

Citáty slavných osobností, Přísloví, hlášky, myšlenky, bonmoty, úsloví, výroky, moudra, z kategorií moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Arizona, Texas, Michigan, Kansas, New Jersey, Havaj, Kentucky, Utah, Nebraska, Oregon, Arkansas, Oklahoma, Washington, Virginie, New York, Massachusetts, Jižní Dakota, Missouri, Mississippi, Severní Karolína, Severní Dakota, Tennessee, Indiana, Jižní Karolína, Illinois atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Vlajky spojených států amerických, cestování, Mezinárodní den žen, Seznam přípon a koncovek souborů, pro děti, Kliparty zdarma ke stažení, Manchester United F.C., weby, humor, zdroje informací, B

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Online vánoční webzine - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Recepty, Jarmark, Osvětlení, Atmosféra, Bramborový salát, Špalda, Korálky, Milka, Cesmína, Štědrý den, Strom, Adventní věnec, Keramický adventní věnec, Rumové řezy, Štěstí, Tichá noc, Sněhová vločka, Vánoční tapety, bezlepkové cukroví, Křesťanství, Smrk, Mrazík, Jmelí, Neviňátko, Filmy, Adventní kalendář, Německy, Nový rok, Vánoční trhy, Tisk, Květiny apod.

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země střední Asie apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Hry pro dívky online

Zahrajte si hry pro dívky online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Farmářské hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Střílecí hry, Deskovky, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, Střílečky, Velikonoční hry, Logické, Strategie, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online testy a kvízy, internet, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkaz, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky, omalovánky, zdarma, linky, odkazy

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nástroje, software, matematika, nápoje, jídlo, nemoce, technika, bankovnictví, latina, účetnictví, internet, rostliny, různé, filozofie, materiály, cestování, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, kultura, literatura, stavebnictví, počítače, fyzika, český jazyk atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zahrajte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Oddechové, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Klasické, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: URL, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší hry pro dívky, Charlize Theron, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme, volný čas, Pozadí na PC, Japan, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pytlík: Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Další odkazy:

Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Vtipná přáníčka pro vaše blízké
Partnerské internetové stránky
Athletic Bilbao
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Naše tipy na užitečné weby
Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku.
Naše tipy na zajímavé stránky
Programování, cyklistika, cestování
Zajímavé webové stránky
Romantické zamilované sms vzkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Poker Kartenspielen
Pozadí na plochu monitoru

Děkujeme vám za vaši návštěvu.