Naše tipy, cestování, hry, zábava

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Fórky, fóry, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, fóry, vtipné texty, vtipy, ftipy, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice apod.

Moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, motta

Citáty slavných, Moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, výroky, moudrosti, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, český jazyk, filozofie, zločin a právo, kultura, nápoje, školství, různé, bankovnictví, zkratky, jídlo, chemie, nástroje, politika, fyzika, náboženství a křesťanství, účetnictví, příroda, software, materiály, psychologie, sport, matematika, cestování atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: volný čas, F, linky, Nejlepší online hry zdarma, Gratulace a přání, R, F, Vlajky jednotlivých států USA, Gábina Partyšová celebrity, výukové pomůcky, zeměpis, V, Dopravní značky

Wallpapery do mobilu - wallpapery na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery do mobilu. lze použít v notebook, ultrabook, PC, displej, mobil, monitor, smartphone, tablet, počítač, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 7, Java ME, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Chrome OS, Android, Slackware, Linux Mint, Windows 2000, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, fraktály, Rally, závody aut, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky, Formule 1, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, free wallpapers, tenisté a tenistky, nature - příroda, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete rozměry 2160x3840, 1800x1440, 800x1280, 1920x1200, 1920x1280, 1080x1800, 1600x900, 1536x2560, 1440x960, 375x667, 1280x800, 3200x1200, 768x1024, 800x600, 1280x768, 412x846 atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Skleněné ozdoby, Televize, Dárky, Perníčky, Omalovánky, Ostrava, Staroměstské náměstí, Zima, Umělý vánoční stromek, Atmosféra, Vánoční hvězda, Bramborový salát, Vánoční punč, Pozadí, Lindt, Vánoční tapety, Linecká kolečka, Lego, Přáníčko, Přání, Strom, Plzeň, Mrazík, Vánoční koule, Linux, Papírový vánoční stromek, Slámový adventní věnec, Vánoční prostírání, Husarské knoflíky, Tiskárna, Osvětlení do oken apod.

Vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete se uvolnit? Vtipné texty, vtipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O škole, O ženách, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Keywords:Webové online hry zdarma, zábava, Dopravní značení, pro děti, Tým NHL Colorado Avalanche, odkaz, hyperlinky, zdroje informací, Online kasíno a ruleta, zadarmo, Webové online testy zdarma, internetové stránky

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: V, počítače, Super free web games zdarma, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zajímavosti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vlajka Kajmanských ostrovů, pro dospělé, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, weby, multimédia

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Rčení, bonmoty, myšlenky, přísloví, moudrosti, hlášky, motta

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, myšlenky, přísloví, moudrosti, hlášky, motta, rozdělené kategorií: citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o životě od různých známých osobností.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, zdarma, Wallpapers na PC, Státní vlajky zemí světa, Přehled států světa a jejich vlajek, cestování, Webové online hry zdarma, Tinder app dating service, Stručný slovník pojmů a termínů, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky vlajek měst ČR

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Wallpapers na PC - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC. jsou vhodná pro PC, tablet, mobil, obrazovka počítače, počítač, notebook, displej, mobilní telefon, monitor, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 98, Lubuntu. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, motorky, motocykly, noční města, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, psi a štěňátka, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, letadla, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, zvířata, moře, oceány, pláže, auta. Zvolte si z rozměrů 854x480, 360x720, 1920x1440, 320x568, 360x640, 1152x768, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1440x960, 1800x1440, 2560x1600, 2560x1440, 2160x3840, 1280x960, 412x846 atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympiáda, Američan, Egypt, Spisovatel, Upálen, Máj, Starověký Egypt, Rock ‚n‘ Roll, Husité, Zpěvačky, Ministr, Sebevražda, Vojevůdce, Válka, Architekt, Protektorát, Habsburkové, HIV pozitivní, Miliardář, Brno, Masový vrah, Český slavík, Zlatý slavík, Básník, Básníci, Podnikatelé, Manýrismus, Olympijský vítěz, Sci-fi, Stoletá válka, Královna, Slovák, Voják, Malíř, Herec, Žijící apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Informace, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, humor, Seznam zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, tipy, Prodej, inzerce, bazar, M, internet, Vlajky států USA, Wallpapery do mobilu, odkazy, URL, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Podivná shoda okolností: Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Další odkazy:

Estella Warren
Narozeninová přání a přáníčka
Odkazy na partnerské weby
Vlajka USA
Celebrita Brooke Burke
Doporučené odkazy
Sandra Bullock
Naše tipy na zajímavé stránky
Cristiano Ronaldo football
Zajímavé internetové odkazy
Fernando Torres
El Arsenal Football England
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona
Andrés Iniesta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.