Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, mobil, notebook, smartphone, phablet, monitor, počítač, displej, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Android, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Java ME, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, OSX, Windows 10, Windows Me. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, flóra, stromy, sportovní wallpapery, květiny, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, fraktály, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, fantasy, Formule 1, ptáci, velkoměsta a noční život, motorky. Dostupná rozlišení jsou 2048x1536, 375x667, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 3200x1200, 1600x900, 750x1334, 1366x768, 2048x1080, 1280x854, 1280x960, 1600x2560, 1800x1440, 1280x1024, 1600x1200, 1920x1280 atd.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Pro dívky, Sportovní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní, Oddechové, Logické, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Střílečky a podobně.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, sportovci a sportovkyně, národnost, mytologie, podnikání a podnikatelé, osobnosti, poruchy, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, historie, křesťanství, psychologie, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, politici, politika, věda, záliby a hobby, vlastnosti, státní správa, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Klíčová slova: hyperlinky, Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Super online kvízy, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Slovník pojmů Co je to?, Emirát Dubai, webové stránky, Hry pro dívky online, Ilustrační obrázky, webovky

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Brno, LED svíčky, Rostliny, Píseň, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář, Striezelmarkt, Kinder, K Vytištění, Bůh, Perníčky, K Vytisknutí, Vánoce, Osvětlení, Vánoční hvězda, Vánoční dekorace, Ostrava, Historické ozdoby, Neviňátko, Silvestr, Samolepky, Papírové ozdoby, Zima, Slámový adventní věnec, Text, Ježíš Kristus, Papírový vánoční stromek, Rumové řezy, Omalovánky, Plocha, Vánoční filmy apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Sexy Julia Roberts, zadarmo, internetové stránky, B, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super free web games zdarma, F

Fórky, vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, černý humor, frky, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Síť, cestování, počítače a internet

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, země EU, měny, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Hry pro dívky online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Bojové hry, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Adventury, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Adventury, Logické hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: V, Online adventní magazín, Seznam souborových přípon, Hilary Duff celebrity, výukové pomůcky, zdarma, Online hry zdarma, Tým NHL Los Angeles Kings, Vánoční web, weby, Nejlepší zeměpisné kvízy, Dopravní značky

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Informace, cestování, počítače a internet

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Logické, Střílečky, Karetní, Závodní, Pro dívky, Bojové online gamesy a podobně.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, ftipy, fóry, kameňáky, fórky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Webové online testy zdarma, Tým NHL Washington Capitals, info, Seznam vlajek měst České republiky, počítače, Přání, přáníčka, blahopřání, školství, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak importovat, jak spustit, jak převést, v čem spustit, jak konvertovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, komprimace dat, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory apod.

Rčení, motta, přísloví, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy

Citáty slavných osobností, Rčení, motta, přísloví, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, kuriozity, Biografie slavných osobností, pro dospělé, Dopravní značky, Online hry zdarma, linky, V, zábava, zajímavosti, cestování, zdroje informací, Kde koupit levné letenky?, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Cizí jazyk: Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Heather Locklear
La roulette Tipi di roulette
Naše tipy na užitečné weby
Omaha hold’em poker online
Chelsea Football Club
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Zdravotní sestra
Zajímavé webové stránky
Biografie Mandy Moore
Zajímavé internetové odkazy
Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Hanoj city
Tipy na užitečné weby
Vlajka Palau
Gratulace k jmeninám a k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.