Tipy na zajímavé weby, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: zábava, Nejhranější hry online, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, PC tapety pro Windows, Obrázky ke stažení na plochu, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zadarmo, pro děti, Obrázky k svátku, URL, výukové pomůcky, Státní prapory států světa, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nemoce, software, jídlo, stavebnictví, cestování, ekonomie a ekonomika, internet, matematika, technika, kultura, hardware, filozofie, věda, školství, politika, různé, počítače, bankovnictví, literatura, materiály, zločin a právo, fyzika, účetnictví, český jazyk atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:Nejlepší školní testy a kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace, F, weby, FC Barcelona, Online hry zdarma, zeměpis, M, Andrés Iniesta, V, Online biografie, životopisy osobností, Nejlepší online hry zdarma

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, ženy a dívky, zvířata, přístroje, stavby, jídlo a nápoje, halloween, dopravní prostředky, láska, květiny, hudba, věda, nástroje a přístroje, ptáci, ovoce, muži, smajlíci a emotikony, zelenina, auta, sport, osobnosti a lidé, mapy, hmyz atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Sportovní, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické a tak podobně.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční web, F, Shiri Appleby, linky, internet, webové stránky, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vánoční magazín, Prapory regionů a království, multimédia, Vlajky amerických států USA

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Advent, Tisk, Tablet, Jídlo, Husarské knoflíky, Ježíšek, Jedle, bezlepkové cukroví, Bůh, Silvestr, Vánoční světýlka, Keramika, Vánoční koledy, Vánoční filmy, Vinná klobása, Pozadí, Sám doma, Perníčky, Tiskárna, Vánoční pozadí, Vánoční prostírání, Film, Květiny, Sněhulák, Drážďany, Plocha, Vánoční stromek, Kameňák, Vánoční trhy, Sněhová vločka, Borovice apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, země EU, zkratky krajů České republiky, geocaching, týmy NHL, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, odkaz, Dopravní značky, Tapety na plochu Velikonoce, Obrázky vlajek měst ČR, pro dospělé, zdroje informací, Celebrita Christina Applegate, doporučujeme, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zajímavosti

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky apod.

Fóry, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, kameňáky, vtipy, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky apod.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Sportovní a podobně.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, humor, Dopravní značení, školství, Biografie Julia Roberts, volný čas, info, internetové stránky, zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, R, Lechtivé fotky Rachel Stevens, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na kuřata: Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Další odkazy:

Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
SMS přání k jmeninám podle jmen
Tipy na užitečné weby
Vlajky měst Ústeckého kraje
Linky na partnerské weby
Obrázek Těhulky
Doporučené internetové odkazy
Barbados
Tým NHL New York Islanders
Zajímavé webové stránky
Cape Verde
Brunei

Děkujeme vám za vaši návštěvu.